Angry face

petek, 08. april 2011

SAP, Standford, Facebook in še kaj

Za zaključek prvega tedna smo se oglasili še pri SAP-u, in ker smo tako zelo fotogenični smo se morali tudi pofotkali :p
Predavanje pri SAP-u je bilo v večini glede zelenih tehnologij ter kako lahko z uporabo SAP-a podjetja pripomorejo h bolj čistemu okolju... Impressed! :)
Po odhodu iz SAP-a smo se napotili proti univerzi Stanford. V odzadju vidite skupinski tuš univerze, kjer se v sončnem vremenu namakajo študentke (včasih tudi brez bikink).

Univeza nas je tako prevzela, da smo poskakovali do neba in še dlje...

Ogledali smo si tudi Facebook, kjer pa nas zaradi "closed doors policy-ja" niso spustili v podjetje. Kljub temu so nam "dovolili" slikanje z njihovo tablo. WUHUUUU! :D

EEE... če pa kdo ugotovi kaj je to, mu prinesemo darilo iz ZDA :)
Dobro, ker vem da tega res noben ne ve (no.. tudi sam nisem, dokler nas ni Silicon Valley guide pripeljal sem) - to je začetek Silicijeve doline. V garaži v odzadju se je začel HP in s tem doba računalniškega razvoja :)